1.Zapraszamy przez cały Wielki Post na nabożeństwa pasyjne , w piątki  na Drogę  Krzyżową  o godz. 17.30.    a  w każdą  niedzielę na  Gorzkie Żale  o godz. 17.30 .

2.Jutro przypada przeniesiona z dnia dzisiejszego  Uroczystość  św. Józefa zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Ogarniamy naszą  modlitwą Papieża Seniora Benedykta XVI ( Józefa Ratzingera).

3.W czwartek o godz. 18.30 w kościele odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z rocznika I oraz II.  Obecność. Obowiązkowa. 

4.Dziś oraz  w Niedzielę Palmową będziemy zbierać po Mszy św. ofiary do  puszek  na dekoracje i  kwiaty do Grobu Pańskiego. Za złożone  ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w Wielkopostnym Spotkaniu Młodzieży, które odbędzie się w najbliższy piątek, 24 marca, w Pasłęku od godziny 20. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii u ks. Łukasza lub u Ks. Piotra. Koszt ok.20 zł, wyjazd ok. godz. 18.00 z przed  kościoła.

6.W sobotę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz 25 rocznica utworzenia diecezji elbląskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Biskup Elbląski zaprasza na Mszę św. w  katedrze elbląskiej  z okazji jubileuszu 25-lecia na  godz. 12.00.

7.Parafia św. Wojciecha organizuje czterodniową pielgrzymkę w dniach 26-29 Czerwca 2017. Trasa pielgrzymki to : Licheń, Kalisz, Trzebnica, Bardo Śląskie, Wrocław, Wambierzyce, Góra św. Anny, Częstochowa, Gidle, Toruń. Zapisy i szczegóły w parafii św. Wojciecha.

8.Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na uroczyste wyznanie wiary przez członków pierwszej wspólnoty neokatechumenalnej istniejącej w naszej parafii. Nieszpory połączone z wyznaniem wiary odbędą się we środę 22 marca pod przewodnictwem  ks. biskupa Jacka Jezierskiego, drugie w poniedziałek 27 marca  pod przewodnictwem  ks. biskupa Józefa Wysockiego, a trzecie we czwartek 30 marca pod przewodnictwem  ks. biskupa Jana Styrny. We wszystkie te dni nieszpory rozpoczynać się będą o godz. 19.15 

9. Zachęcamy do nabycia katolickiego tygodnika „Gość Niedzielny ”.