1.Dziś w naszej parafii uroczystość pierwszej komunii św. polecamy dzieci i ich rodziców modlitwie .Przeżywać będziemy biały tydzień , dzieci uczestniczą w  nabożeństwach oraz w Mszach św. o godz. 17.30 .

2.W środę o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

3.W czwartek przed Uroczystością Bożego Ciała Ojciec św. Benedykt XVI ustanowił święto Chrystusa Najwyższego Kapłan,  zachęcając do modlitwy w intencji powołań  oraz  o świętość biskupów i kapłanów. W najbliższy czwartek podczas nabożeństwa  majowego oraz wieczornej Mszy św. będziemy modlić się w tych intencjach.

4.W piątek 20 maja zapraszamy ludzi młodych na kolejne spotkanie w ramach duchowego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.30 w parafii Miłosierdzia Bożego w Kwidzynie. Temat spotkania "Życie w mocy Ducha - Polubione / Przekazane".Nowy człowiek potrzebuje nowej mocy. On - Spiritus Sanctus - takiej właśnie mocy udziela. Uzdalnia nas, prowadzi i wspiera.

5.Zapraszamy do wzięcia udziału w SPOTKANIU MŁODYCH na POLACH LEDNICKICH 4 czerwca 2016 r. Hasło tegorocznego spotkania brzmi: AMEN. Jest to spotkanie jubileuszowe, bo już dwudzieste, ale pierwszy raz bez o. Jana Góry. Pragniemy kontynuować jego dzieło. Bliższe informacje można uzyskać u ks. Łukasza Cieplińskiego a także na stronie internetowej  www.lednica2000.pl .  Koszt wyjazdu wynosi 60 zł. Zgłoszenia w zakrystii, w kancelarii parafialnej i u ks. Łukasza Cieplińskiego.

6. W tym tygodniu zamontowaliśmy nowe dębowe  drzwi do naszej świątyni.

7.Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na nasze Seminarium Duchowne w Elblągu.Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.  

8.Dnia 11 czerwca organizowany jest wyjazd do Gietrzwałdu  .Koszt 30 zł. zapisy u p. Wiktorii przed  nabożeństwem majowym. Tel 511309167 .

9.Jak co roku organizujemy kolonie dla dzieci .  PIERWSZY  TERMIN 25.06.-02.07.2016 ,  DRUGI TERMIN 02-09.07.2016. Koszt  wyjazdu 600 zł. Pierwszeństwo wyjazdu mają  dzieci w wieku od 8 lat do 15  z naszej parafii oraz z rodzin wielodzietnych i biedniejszych. Karty do wypełnienia na poszczególne turnusy można odebrać w zakrystii.

10.Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „ Gość Niedzielny „oraz dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego ”.