1.Dziś rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej codziennie pół godz. przed wieczorną Mszą św.

2. We wtorek obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski i Święto Narodowe Konstytucji 3 Maja. Msze  św. o godz. 7.00 , 10.00 i 18.00.

3. W środę wspominamy w liturgii św. Floriana. Modlimy się za naszych strażaków .  Msza św.  w ich intencji zostanie  odprawiona  w przyszłą  niedzielę  godz. 18.00.

4.Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.  Zapraszamy o  godz. 17.30 na  modlitwę w intencji  powołania . Ks. Piotr w czwartek i piątek będzie odwiedzał chorych od godz. 9.00.   

5.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Wcześniej  okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

6.W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie  Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się  odmawiając różaniec na Mszę  św. o godz. 7.00  oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i  modlitwę różańcową.

7.Za tydzień  przypada  druga niedziela miesiąca ofiary  składane przeznaczone  tradycyjnie są   na cele  remontowo-budowlane..Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

8.Kandydaci  I  roku  przygotowania  do  sakramentu  bierzmowania    

w  tym  tygodniu  będą  mieli  spotkanie w środę  o godz. 18.30. Obecność obowiązkowa

9. Zachęcamy do nabycia tygodnika   katolickiego „ Gość   Niedzielny ”.