1.Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia w naszej parafii doroczny odpust , zapraszamy na Mszę św. odpustową o godz. 18.00.  W przeżywaniu naszego odpustu pomaga nam dziś ze swoim słowem  Ks. Kanonik Zbigniew Kulesz wykładowca  w  Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim  w  Olsztynie . Serdecznie witamy .   

2.Dziś  obchodzimy święto patronalne „ Caritas ” Polecamy wszystkich wolontariuszy  Caritas ,  naszej modlitwie .Po mszach św.   będą  zbierane ofiary do puszek na dzieła miłosierdzia .Skarbonki  które  otrzymaliśmy w Wielkim Poście możemy składać w zakrystii.

3.Jutro, w poniedziałek przypada przeniesiona z Wielkiego Tygodnia liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia . Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 , 10.00  i 18.00.    

4.Czwartek – przypada pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na modlitwę w intencji powołań . O godz. 17.30 odmówmy różaniec w intencji powołań kapłańskich . Po mszy św. o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

5.W przyszłą  niedzielę przypada  druga  niedziela   miesiąca , ofiary które  składamy  przeznaczone będą  tradycyjnie  na cele  remontowo- budowlane. Chcemy w najbliższym czasie zakupić drewno na część dachu .  

6.W piątek 8 kwietnia, zapraszamy ludzi młodych na kolejne spotkanie w ramach duchowego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.30 w parafii św. Wojciecha w Kwidzynie. Temat spotkania "Przyjęcie Chrystusa jako osobistego Pana i Zbawiciela - Wielka Decyzja". Prawie wszyscy z nas zostali ochrzczeni w takim momencie życia, że osobista decyzja wyboru Jezusa na Pana i Zbawiciela była niemożliwa. Potrzebna jest jednak także nasza decyzja. Nigdy nie jest za późno, aby ją podjąć i wyrazić.

Zapraszamy do wzięcia udziału Światowych Dniach Młodzieży. Zapisów można dokonać u ks. Łukasza Cieplińskiego wikariusza parafii Miłosierdzia Bożego w Kwidzynie. Dostępne są dwie opcje:
A1 od 25.07.2016 do 01.08.2016 w cenie max. 700 zł plus 10 euro (wyjazd z ks. Łukaszem), oraz B1 od 29.07.2016 do 1.08.2016 w cenie max. 400 zł plus 10 euro (wyjazd z inną grupą - również można się zapisać u nas). Ceny pakietów zawierają koszty dojazdu i powrotu oraz zakwaterowanie, wyżywienie, transport po Krakowie, ubezpieczenie, plecak pielgrzyma. Informacje u ks. Łukasza (tel. 600208693, mail:zapisy lukasz )

7.Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny ”.   

8.Dnia 07.04 o godz. 14.00  będzie można oddać na złom nieużyteczny sprzęt  elektryczny i elektroniczny   który zalega nam w domach. Zysk z rozbiórki tego sprzętu przeznaczony  będzie na Światowe Dni Młodzieży.