Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

31 marca 2024
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego Alleluja Alleluja

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego dn. 31.03.2024r

 1. Jutro w poniedziałek wielkanocny – Msze św. jak w niedzielę. Ofiary  złożone na tacę przeznaczone będą   na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 

 1. Codziennie do soboty przed wieczorną Msza św. odprawiana jest Nowenna do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszamy. Jest to duchowe przygotowanie do odpustu parafialnego

 

 1. W przyszłą niedzielę obchodzimy odpust parafialny. Zapraszamy na Mszę św. odpustową o godz. 12.00 .

 

 1. W czwartek – to pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę w tej intencji.

 

 1. Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Będzie okazji do spowiedzi od godz. 17.00 . Ks. Dariusz odwiedzi chorych od godz. 9.30   

 

 1. Sobota – jest  pierwszą sobotą  miesiąca zapraszamy wszystkie  Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się  odmawiając różaniec na Mszę  św. o godz. 7.00  oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i  modlitwę różańcową.    Tomasz  i Ks. Krzysztof  będą odwiedzać chorych od godz. 9.00.

 

 1. W przyszłą niedzielę obchodzimy odpust parafialny. Zapraszamy na Mszę św. odpustową o godz. 12.00 .

 

 1. Osoby które podczas Wielkiego Postu składały ofiary do skarbonek Caritas prosimy by przynieść je w przyszłą niedzielę .

 

 1. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości Triduum Paschalnego oraz  Świąt   Dziękujemy  służbie  liturgicznej ołtarza ministrantom, lektorem, służbie liturgicznej dorosłych.    Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego oraz ofiary na renowację krzyża w prezbiterium. . Dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości oraz za  życzenie  które  otrzymaliśmy  w różny sposób.

 

 1. Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania drugiego roku w środę o 18:45 w kościele. Obecność obowiązkowa.

 

 1. Wszystkim Parafianom oraz przybyłym gościom życzymy Świąt przepełnionych miłością, radością i pokojem. Niech Boża potęga Chrystusa Zmartwychwstałego daje siłę do pokonywania naszych grzechów , codziennych trudów, umacnia w wierze i prowadzi z nadzieją  przez życie. Życzymy Radosnego

Błogosławionych Świat Zmartwychwstania