Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

9 kwietnia 2023
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego dn. 09.04.2023r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego dn. 09.04.2023r.

1. Dziś przypada druga niedziela miesiąca tradycyjnie składane ofiary przeznaczmy na nasze prace remontowe. Jak ogłaszaliśmy musimy naprawić dach na domu parafialnym, ponieważ w wielu miejscach przy deszczu zaczyna przeciekać. Zakończyliśmy remont kuchni i jadalnie w domu parafialnym oraz kancelarii parafialnej wraz z poczekalną. Dziękujemy za złożone ofiary.

2. Jutro w poniedziałek wielkanocny – Msze św. jak w niedzielę. Ofiary złożone przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. Codziennie do soboty o godz. 15.00 odprawiana jest Nowenna do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszamy . Jest to duchowe przygotowanie do odpustu parafialnego .

4. W przyszłą niedzielę obchodzimy odpust parafialny. Zapraszamy na Mszę św. odpustową o godz. 12.00 .

5. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości Triduum Paschalnego oraz Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy służbie liturgicznej ołtarza ministrantom, lektorem, służbie liturgicznej dorosłych. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego . Dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości oraz za życzenie które otrzymaliśmy w różny sposób.

6. Niech w święto radosne Paschalnej Ofiary Zmartwychwstały Chrystus obdarzy Wszystkich swoim pokojem, radością i nich będzie nagrodą i źródłem niegasnącej nadziei.