Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

4 czerwca 2023
Niedziela Zesłania Ducha Św.

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIETEJ DN. 4.06.2023r.

1. Za tydzień taca tradycyjnie przeznaczona będzie na cele remontowo-budowlane. Remontowany jest dach domu parafialnego oraz przygotowujemy mieszkanie dla wikariusza.

2. W czwartek 8 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej zwaną uroczystością Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.15 . W tym roku z procesją eucharystyczną chcemy przejść ulicami Krasickiego , Mickiewicza , Krańcową oraz Słowackiego Rodziny które by chciały przygotować ołtarze prosimy by się zgłosiły, to w zakrystii. Postarajmy by się włączyć w tę uroczystość dekorując nasze domy symbolami religijnymi. Prosimy by osoby które niosą baldachim , chorągwie i inne rzeczy potrzebne do procesji przygotowały je wcześniej czyli o godz. 10.00 przed Mszą św.. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.

3. Dzieci klas II SP przychodzą na Msze św. z indeksami . Indeksy zbierzemy w niedzielę 18.06. Chcemy przypomnień że z Mszy św. dla dzieci o godz. 10.15 nie są zwolnione dzieci z innych klas.

4. Zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa pół godziny przed Msza wieczorną.

5. Siostry Benedyktynki Misjonarki zapraszają młodzież na kilka dni wakacji z Bogiem w dniach 10-14 lipca w Otwocku/k Warszawy. Zgłoszenia do 20 czerwca 2023. Potrzebnych informacji udziela : s. Krystiana 510 496 230 oraz s. Mariola – tel. 530 597 784

6. Dnia14.czerwca o godz. 13.00 w przychodni lekarskiej „Centrum ” przy palcu plebiscytowym 2 odbędą się badanie USG, DOPPLER USG TARCZYCY, NEREK, PŁUC, STAWÓW , ECHO SERCA .Badania są odpłatne, bliższe informacje możemy uzyskać w przychodni.

error: Alert: Content selection is disabled!!