Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

9 stycznia 2022
Niedziela Chrztu Pańskiego

Niedziela Chrztu Pańskiego dn. 09.01.2022 r.

 1. Dzisiejsza niedziela jest drugą niedzielą miesiąca tradycyjnie złożone ofiary przeznaczamy na cele remontowo – budowlane w naszej parafii .
 2. Jutro w poniedziałek mija pierwsza rocznica śmierci Ks. prałata Jana Czajkowskiego polecamy Go miłosierdziu Bożemu . Zapraszamy na Msze św. w Jego intencji o godz. 18.00.
 3. Biskup Elbląski w związku z pandemią wydał rozporządzeni że kolęda może odbywać się na zaproszenie. Dlatego w naszej parafii będzie tak odbywa. Co tydzień wykładamy kartki w których można będzie wpisać rodzinę oraz adres zamieszkania rodziny zapraszającej kapłana . Wypełnioną kartę zaproszenie przynosimy w następną niedzielę do kościoła . Składamy ją na tacę lub przynosimy do zakrystii. Księdza można także zaprosić telefonicznie dzwoniąc na parafialny numer telefonu lub pocztą elektroniczną. Można zabrać do domów także deklarację pomocy parafii w tym roku i oddać ja w czasie kolędy.
 4. Wszyscy kapłani naszej parafii przyjęli dawki szczepionki przeciw covid.
 5. Dni odwiedzin zapisane na kartce są planowane ale mogą ulec zmianie. W tym tygodniu wykładamy zaproszenia na ulice : Staszica , Gimnazjalną , Orlą , Chłodną , Daszyńskiego , Konarskiego , Wschodnią , Krańcową i Machutty.
 6. Dziękujemy za przyjęcie nas na kolędzie , wspólną modlitwę , poczęstunek i ofiary z racji kolędy , na modernizację naszej świątyni oraz na potrzeby ministrantów.
 7. Kolęda w tym tygodniu będzie przebiegała następująco.
 • Poniedziałek – Żeromskiego , Słowackiego i Piękna
 • Wtorek – Broniewskiego
 • Środa – Reymonta
 • Czwartek- Baczyńskiego
 • Piątek – Mickiewicza bloki
 • Sobota – Mickiewicza domki i oraz blok nr 40 .