Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

26 listopada 2023
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Niedziela Chrystusa Króla dn. 26.11.2023 r.

  1. Dziś po Mszy św. o godz.  15 odbędzie się katecheza dla dzieci i ich  rodziców  klas III przygotowujących się do I komunii św.
  2. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary z opłatków przeznaczone będą  na poprawienie nagłośnienia .Informujemy  jednocześnie że nie upoważniliśmy nikogo do sprzedaży  opłatków po domach w naszym imieniu.
  3. Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 . Wcześniej od 17.00.  okazja do spowiedzi. Ks. Dariusz będzie odwiedzał chorych od godz. 9.30.
  4. Sobota -jest pierwszą  sobotą  miesiąca zapraszamy wszystkie  Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się  odmawiając różaniec na Mszę  św. o godz. 7.00 . Ks. Tomasz i Ks. Krzysztof odwiedzą swoich chorych  w sobotę  od godz. 9.00.
  5. Dziś ostatnia niedziela miesiąca Caritas zbiera tradycyjnie ofiary dla biedniejszych od nas. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Wtorek mija trzecia rocznica śmierci Ks. Prałata Roberta Dzikowskiego byłego proboszcza naszej parafii polecajmy Go w naszych modlitwach.