Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

30 stycznia 2022
Matka Boża Gromniczna

IV NIEDZIELA ZWYKŁA dn. 30.01.2022 r.

  1. Wtorek – o godz. 19:00 w salce parafialnej odbędzie  się spotkanie kandydatów II roku przygotowania  do bierzmowania.
  2. W środę przypada  Uroczystość Ofiarowania Pańskiego. W tym  dniu  modlimy się za siostry zakonne  oraz zakonników  , święcimy świece które są  symbolem Chrystusa Światła  i Jego Matki  którą  nazywamy Matką Bożą Gromniczną.  Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 10.00 oraz 18.00. Ofiary w ten  dzień przeznaczone są na klasztory klauzurowe.
  3. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową w tej intencji.
  4. Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Będzie okazji do spowiedzi od godz. 17.00 .
  5. Sobota – jest  pierwszą sobotą  miesiąca zapraszamy wszystkie  Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się  odmawiając różaniec na Mszę  św. o godz. 7.00  oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i  modlitwę różańcową. Ksiądz Paweł  oraz Ks. Tomasz będą odwiedzać chorych od godz. 9.00.
  6. Dziś tradycyjnie jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca  „Caritas ” naszej parafii  po Mszach św. zbiera ofiary do puszek .  Bóg zapłać za złożone ofiary .
  7. Zakończyliśmy  czas wizyty duszpasterskiej .Dziękujemy za przyjęcie nas na kolędzie w tym trudnym czasie,   za wspólną modlitwę za poczęstunek i ofiary z racji kolędy na kościół oraz dla ministrantów. Dziękujemy także za piękne świadectwa wiary  wszelką życzliwość .  Bóg zapłać.