Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

29 stycznia 2023
Święto Ofiarowania Pańskiego

IV NIEDZIELA ZWYKŁA DN. 29 .01. 2023 r.

1. W czwartek – przypada Uroczystość Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu modlimy się za siostry zakonne oraz zakonników , święcimy świece które są symbolem Chrystusa Światła i Jego Matki którą nazywamy Matką Bożą Gromniczną. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 10.00 oraz 18.00. Ofiary w ten dzień przeznaczone są na klasztory klauzurowe.
Po Mszy św. o godz. 10.00 chcemy usunąć dekoracje świąteczne , chętnych zapraszamy do pomocy . Jest to także pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową w tej intencji.

2. Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Będzie okazji do spowiedzi od godz. 17.00 . Ks. Dariusz odwiedzi chorych od godz. 9.30

3. Sobota – jest pierwszą sobotą miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową. Ks. Tomasz będą odwiedzać chorych od godz. 9.00.

4. Dziś tradycyjnie jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca „Caritas ” naszej parafii po Mszach św. zbiera ofiary do puszek. Bóg zapłać za złożone ofiary.