Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

28 stycznia 2024
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

IV NIEDZIELA ZWYKŁA DN. 28.01.2024r.

  1. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową w tej intencji.

 

  1. Piątek – przypada Uroczystość Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu  modlimy się za siostry zakonne  oraz zakonników  , święcimy świece które są  symbolem Chrystusa Światła  i Jego Matki  którą  nazywamy Matką Bożą Gromniczną.  Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 10.00 oraz 18.00. Ofiary w ten  dzień przeznaczone są na klasztory klauzurowe.

Jest to także pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Będzie okazji do spowiedzi. Ks. Dariusz odwiedzi chorych od godziny 9.30.   

 

  1. Sobota – jest pierwszą sobotą  miesiąca zapraszamy wszystkie  Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się  odmawiając różaniec na Mszę  św. o godz. 7.00  oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i  modlitwę różańcową. Ksiądz Krzysztof  i  Ks.  Tomasz   będą odwiedzać chorych od godz. 9.00.

 

  1. Dziś tradycyjnie jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca „Caritas ” naszej parafii  po Mszach św. zbiera ofiary do puszek .  Bóg zapłać za złożone ofiary .

 

  1. Dnia 16 lutego o godz. 15.00 do naszej parafii  przybędą relikwie rodziny Ulmów którzy oddali swoje życie podczas II wojny światowej chroniąc sąsiadów Żydów.