Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

8 maja 2022

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 08. 05. 2022 r.

  1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne . Prosimy o szczególną modlitwę w tej intencji .

2. Dzisiejsza niedziela jest drugą niedzielą miesiąca ofiary  składane przeznaczone  są  tradycyjnie  na cele   modernizacyjne naszej świątyni. Za złożone  ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

  1. Wtorek o godz. 19:00 w salce parafialnej spotkanie kandydatów II roku przygotowania do bierzmowania. Obecność obowiązkowa dla wszystkich bierzmowanych.
  2. Piątek o 20.00  zapraszamy  na  pierwsze w tym roku nabożeństwo  fatimskie . Prosimy zabrać ze sobą lampiony.

5. W najbliższy piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne. 

6. W sobotę  odbędzie  się  spowiedź dzieci które mają być przyjęte do pierwszej Komunii św. Zachęcamy do spowiedzi rodziców,   rodzeństwo tych dzieci oraz innych gości szczególnie chrzestnych. Spowiedź dzieci i rodziców o godz.9.00, 10.00 i 11.00.

7. W przyszłą niedzielę  będziemy przeżywać uroczystość pierwszej Komunii św. dzieci.  Prosimy by parafianie przyszli na inne Msze św. by nie zajmować miejsc dzieciom oraz ich rodzicom. Dzieci przystąpią do pierwszej Komunii św.  na Mszach o godz. 10.15 ,11.30 i 13.00 .

8. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 22 maja na Mszy Świętej o godz. 10.15.

9. W piątek 20 maja o godz. 18:45 organizujemy wyjazd na czuwanie młodzieży diecezji Elbląskiej do Morąga. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii u Ks. Tomasza i Ks. Pawła.

Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne
Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne

Inne ogłoszenia

eucharystia

Modlitwa

W chrześcijaństwie modlitwa jest rozmową z Bogiem osobowym, zwróceniem się do niego w prośbie, dziękczynieniu czy uwielbieniu. Modlitwa jest rozmową duchową, w której większość chrześcijan zwraca się również do świętych o wstawiennictwo u Boga.