Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

25 lutego 2024
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

II Niedziela Wielkiego Postu dn. 25.02.2024r

  1. Podczas wielkiego postu  zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w piątki o godz. 17.30 na rodzinną drogę krzyżową w niedzielę   na gorzkie żale także o godz. 17.30 .  

 

  1. W środę o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej  się do bierzmowania zarówno rok pierwszy jak i drugi obecność obowiązkowa.

 

  1. Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego. Będzie okazji do spowiedzi od godz. 17.00. Ks. Dariusz odwiedzi  chorych w piątek od godz. 9.30.

 

  1. Sobota – jest pierwszą sobotą  miesiąca zapraszamy wszystkie  Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się  odmawiając różaniec na Mszę  św. o godz. 7.00  oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i  modlitwę różańcową. Ks.  Tomasz i Ks. Krzysztof  odwiedzą   chorych od godz. 9.00.

 

  1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca tradycyjnie zbierane są ofiary dla biedniejszych od nas. Caritas naszej parafii organizuje także paczki dla biednych można je składać przy ołtarzu siostry Faustyny.

 

  1. W przeszłą niedzielę oraz w niedzielę Palmowa tradycyjnie będziemy zbierać  ofiary do puszek na kwiaty i dekoracje do grobu Pańskiego.