Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

13 marca 2022
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13 marca 2022

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13 marca 2022

Ogłoszenia Parafialne

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13 marca 2022

  1. Dziś kończymy nasze Misje Jubileuszowe. Bardzo dziękujemy Ojcom Andrzejowi i Ludwikowi Labudom za trud głoszenia słowa Bożego. Dziękujmy wszystkich osobom które , pomogły w organizacji i przygotowaniu misji, za wszelkie dary , za modlitwę i pomoc. Kapłanom z dekanatu za pomoc w spowiedzi. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  2. Serdecznie zapraszamy przez cały Wielki Post na nabożeństwa pasyjne , w piątki na Drogę Krzyżową o godz. 17.30. a w każdą niedzielę na Gorzkie Żale także o godz. 17.30 .
  3. W przyszłą niedzielę wyjątkowo ofiary które będziemy składać przeznaczone będą na modernizacje naszej świątyni. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. W minionym czasie zakupiliśmy blachę na resztę dachu , oraz zostały przygotowane ramy na dwa witraże. Jeśli ktoś by chciał być fundatorem trzeciego zachęcamy. Może być kilka rodzin.
  4. Dzisiejsze ofiary są naszym podziękowaniem Ojcom za prowadzone Misje Święte oraz przeinaczone są potrzeby misyjne Księży Redemptorystów.
  5. Dziękujemy za ofiary do puszek oraz dary rzeczowe na potrzeby Ukrainy.
  6. We wtorek – o godz. 19:00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania II roku na spotkanie do salki parafialnej.
  7. Organizujemy wyjazd na czuwanie młodzieży w piątek 18.03. do Elbląga. Powrót w sobotę 19.03 ok. godz. 1:40. Koszt za przejazd 30 zł. Zapisy w zakrystii i zgłoszenia u Ks. Tomasza i Ks. Pawła. Wyjazd spod plebanii w piątek o godz. 18:40. Prosimy zabrać ze sobą karimaty. Jedną karimatę na dwie osoby.
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Wielki post

Czas pokuty przygotowujący do przeżycia najważniejszych dla chrześcijan świąt wielkanocnych.