Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

10 grudnia 2023
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

II Niedziela Adwentu dn. 10.12.2023r.

1.Podczas  Adwentu ,zapraszamy na Msze  św. roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny , które odprawiane  są   od  wtorek  do  soboty  o  godz. 6.30. Dzieci zapraszamy we  wtorek i   czwartek   także  na 6.30.

 

2.Jak co roku  Caritas organizuje  pomoc dla ubogich  przygotowując paczki żywnościowe na święta. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy . Dary w postaci żywności można składać do specjalnie przygotowanego kosza, przy bocznym ołtarzu. 

 

3.Od przyszłej   niedzieli   rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe.  które potrwają  trzy dni. Poprowadzi je Ks. Łukasz Jakubowski  wikariusz z parafii w Starym Polu . Polecamy rekolekcje modlitwie i życzliwości. Będziemy wdzięczni za każdy dar  na stół rekolekcyjny. Plan rekolekcji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń oraz umieszczony na stronie internetowej parafii. PLAN REKOLEKCJI TU

 

4.Dziś przypada drugą  niedzielą  miesiąca ofiary które składamy   przeznaczone  tradycyjnie są  na prace budowlane.  

 

5.W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary z opłatków przeznaczone  są  na poprawienie nagłośnienia w naszej świątyni. Poświęcone opłatki będzie można nabyć tylko w kościele.

 

  1. W najbliższą środę o godzinie 19:00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania 1 roku.
  1. Ks. Tomasz wraz z ks. Krzysztofem przygotowują prezenty dla potrzebujących w ramach Szlachetnej Paczki. Jeśli ktoś chciałby włączyć się w akcję prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem lub ks. Tomaszem. 

8.W czwartek o godz. 10.00  zapraszamy naszych parafian do pomocy w dekoracji naszej świątyni na święta. Będziemy wdzięczni za każda parę rąk w tej akcji.