Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

26 lutego 2023
NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.02.2023

  1. Rozpoczęliśmy wielki post zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w piątki o godz. 17.30 na rodzinną drogę krzyżową w niedzielę na gorzkie żale także o godz. 17.30 .

 

  1. Od dzisiejszej niedzieli swoją praktykę duszpasterską rozpoczyna w naszej parafii diakon Krzysztof Gniotek. Witamy serdecznie i życzymy by pośród naszej wspólnoty czul się dobrze i zdobywał wiedze duszpasterską .

 

  1. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową w tej intencji.

 

  1. Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Będzie okazji do spowiedzi od godz. 17.00. Ks. Dariusz odwiedzi chorych w piątek od godz. 9.30.

 

  1. Sobota – jest pierwszą sobotą  miesiąca zapraszamy wszystkie  Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się  odmawiając różaniec na Mszę  św. o godz. 7.00  oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i  modlitwę różańcową. Ks.  Tomasz odwiedzi  chorych od godz. 9.00.

 

 

  1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca tradycyjnie zbierane są ofiary dla biedniejszych od nas. W piątek przezywaliśmy  rok od zbrodniczej napaści Rosji na Ukrainę dalej potrzeba pomocy humanitarnej . Dlatego ofiary składane dziś do puszek Caritas przeznczone będą  na pomoc mieszkańcom Ukrainy.