Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

27 listopada 2022
I Niedziela Adwentu

I Niedziela Adwentu dn.27.11.2022 r.

1. Rozpoczynamy czas Adwentu , podczas którego przygotowujemy się na ostateczne przyjście Pana oraz na święta Narodzenia Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Zapraszamy na Msze św. roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny , które odprawiane będą od wtorku do soboty o godz. 6.30. Dzieci z lampionami zapraszamy we wtorek, czwartek .

2. W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki wigilijne . Ofiary z opłatków przeznaczone są na ostatnie okno witrażowe w naszym kościele . Poświęcone opłatki będzie można nabyć tylko w kościele.

3. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy o godz. 17.30 na modlitwę różańcową o powołania .

4. Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 . Wcześniej od godz. 17.00. okazja do spowiedzi. Ks. Dariusz będzie odwiedzał chorych od godz. 9.30 .

5. Sobota -jest pierwszą sobotą miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 6.30 . Ks. Tomasz odwiedzi swoich chorych w sobotę od godz. 9.00.

6. Dziś ostatnia niedziela miesiąca Caritas zbiera tradycyjnie ofiary dla biedniejszych od nas. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. Jutro mija druga rocznica śmierci Ks. Prałata Roberta Dzikowskiego byłego proboszcza naszej parafii polecajmy Go w naszych modlitwach.