Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

25 grudnia 2022
Boże Narodzenie

BOŻE NARODZENIE dn.25.12.2022 r.

  1. Dziś – przypada Uroczystość Świąt Bożego Narodzenie .Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30 rano a pozostałe Msze św. jak w niedzielę. Jak co roku po pasterkach oraz przez cała dzień Uroczystości Bożego Narodzenia po Mszach świętych Caritas będzie zbierać ofiary do puszek dla biedniejszych od nas oraz na domy samotnych matek i pomoc matkom w ciężkiej sytuacji życiowej. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Poniedziałek – drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. jak w niedzielę.

3. Dziękujemy tym wszystkim parafianom którzy pomogli w przygotowaniu kościoła na Święta w zrobieniu dekoracji i sprzątnięciu kościoła. Dziękujemy także młodzieży która pomagała.

4. W związku z pytaniami dotyczącymi odwiedzin duszpasterskich tzw. kolędy chcemy poinformować że będzie ona odbywać się w taki sposób jak przed pandemią. Kolęda rozpoczniemy po Nowym Roku .

5. Niedługo skończy się rok 2022 każdy z nas ma obowiązek rozliczenia się z fiskusem. Możemy ze swoich dochodów przeznaczyć 6 % na parafię .Osoby które chcą tak uczynić mogą zaoferowaną kwotę przelać na konto parafii do końca roku z dopiskiem na „ cele kultu religijnego ”. Czyniąc tak zmniejszamy kwotę za którą musimy zapłacić podatek a także pomagamy parafii. Dane potrzebne do wpłaty podajemy na stronie internetowej parafii.

WSZYSTKIM NASZYM PARAFIANOM A TAKŻE GOŚCIOM ŻYCZYMY MIŁOSCI CHRYSTUSOWEJ KTÓRA DAJE POKÓJ SERCA , BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA ORAZ ŚWIĘTOŚCI I MOCY BOŻEJ .