1. Wtorek -   rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego . Zapraszamy nauczycieli , dzieci i młodzież na Mszę. św. o godz. 7.30. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Prosimy rodziców by dopilnowali swoje pociechy aby rozpoczęły rok szkolny w stanie łaski uświecającej w przyjaźni z Panem Bogiem. We wtorek Msza św. z godz. 7.00 zostanie przesunięta na godz. 7.30.

2.Czwartek   jest to   pierwszy czwartek miesiąca .O godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową o dobre powołania kapłańskie i zakonne oraz o świętość rodzin.

3.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego .Wcześniej okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

4.Sobota- pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową . Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00

5.Próby dla dzieci przed Pierwszą Komunią Świętą odbędą się w tym tygodniu w środę i piątek o godz. 16.00.

6. Dziś tradycyjnie jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca Caritas naszej parafii zbiera ofiary do puszek dla potrzebujących . Bóg zapłać .

7. Dnia 12 września do sanktuarium w Piasecznie uda się pielgrzymka piesza z naszej parafii by wspólnie uczestniczyć o godz.15.00 w Mszy św. odprawianej w Sanktuarium Matki Bożej dla mieszkańców Kwidzyna o okolic . Zachęcamy do udziału w pielgrzymce 

8.Zakończyliśmy prace przy nowym orynnowaniu domu parafialnego od strony północnej.  

9.Dziś po raz ostatni podczas wakacji Msza św. o godz. 20.00 od przyszłej nadzieli przywracamy Mszę św. w niedziele na godz. 18.00.