1.Dzisiejsze ofiary które składamy przeznaczone są na Seminarium Duchowne w Elblągu . Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2.Sobota - przypada wspomnienie św. Krzysztofa zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na Mszę św. o godz. 18.00 . Po Mszy poświecenie pojazdów.

3. Zapraszamy do wzięcia udziału w 28 elbląskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się  w dniach 30 lipca - 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Bądź wola  Twoja”. Z uwagi na przepisy sanitarne liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza Cieplińskiego. Dzisiaj po Mszach Świętych pielgrzymi będą zbierać ofiary do puszek na cele organizacji tegorocznej pielgrzymki. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i obiecujemy modlitwę na pielgrzymim szlaku.

4.Zachęcamy także do zapisania własnych intencji, które zaniesiemy do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będziemy się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje przynosimy do zakrystii lub składamy do skrzynki intencji.  

5.W tym roku z uwagi, na przepisy sanitarne, pielgrzymi nie będą nocować w domach prywatnych. W związku z tym prosimy naszych parafian o pomoc w przygotowaniu posiłków dla pątników, którzy będą nocowali w szkole z 29 na 30 lipca. Osoby, które w ten sposób chcą wesprzeć dzieło pielgrzymki prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. W imieniu pielgrzymów bardzo prosimy o modlitwę i wsparcie tej inicjatywy i już dzisiaj dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.