1.W przyszłą niedzielę  jak w każdą drugą niedzielę miesiąca ofiary składane przeznaczmy na cele remontowo- budowlane. Kończymy prace przy balustradach na tarasach . Serdecznie dziękujemy za ofiary.

2.Tak jak w minionych latach tak i w tym roku od dziś  do końca sierpnia w każdą niedzielę zamiast Mszy św. o 18.00. będzie odprawiana Msza św. o godz. 20.00.

3.Zapraszamy do wzięcia udziału w 28 elbląskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się  w dniach 30 lipca - 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Bądź wola  Twoja”. Z uwagi na przepisy sanitarne liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza . 

4. Zachęcamy do zapisania własnych intencji, które zaniesiemy do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będziemy się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje składamy do skrzynki intencji.

5.W dniach od 18 do 25 sierpnia chcemy zorganizować kolonie dla dzieci i młodzieży Kolonie odbędą się w Mikoszewie nad morzem . Koszt wyjazdu 680 zł. Zapisy z wpłatą do 12 lipca .