1.Jutro 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II . Podziękujmy Panu Bogu za dar papieża Polaka.

2.Dziękujemy p. Annie Lipińskiej za pracę w naszym kościele oraz za ufundowanie pięknych obrusów Maryjnych na ołtarze. Dziękujemy także

p .Ryszardowi Lamparskiemu za codzienne otwieranie kościoła oraz dbanie o porządek .Bóg zapłać.

3.W minionym tygodniu została założona cała instalacja fotowoltaiczna która będzie wytwarzać energię elektryczną .Cały koszt to 45 tyś zł . Czekamy tylko jeszcze na założenie licznika dwubiegunowego który będzie liczył ilość wyprodukowanej energii .W ten sposób nasza parafia włącza się w nurt ochrony środowiska .

4.W tym tygodniu odebraliśmy także kielich po renowacji koszt 500 zł .

5.Prosimy by rodzice zadbali o spowiedź wielkanocną swoich dzieci i młodzież a także swoją. Istnieje możliwość uczestniczenia większej ilości osób w nabożeństwach dlatego można to uczynić każdego dnia przed Msza św..

6.W związku z istniejąca epidemią proponujemy by pierwsza komunia św. dzieci odbyła się w trzecią niedzielę września . Zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.15. Prosimy zatem by inni parafianie przyszli na Msze św. w innych godzinach. W Mszach św. może uczestniczyć 90 osób .

7. Jesteśmy wdzięczni za każdą ofiarę złożoną na utrzymanie parafii czy to składane na tace lub skarbonki czy też przesyłane na konto parafii.