1. Wtorek – obchodzimy  uroczystość Matki Bożej z Lourdes jest to światowy dzień modlitw w intencji chorych .Zapraszamy wszystkich chorych na Mszę św. o godz. 18.00. Prosimy rodziny i sąsiadów by pomogli dotrzeć chorym do kościoła . 

2.Dziś tradycyjnie jak w każdą drugą niedzielę miesiąca ofiary przeznaczone są na modernizację naszej świątyni. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Spotkanie kandydatów I roku przygotowania do bierzmowania odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 natomiast  II roku w środę też o godz. 19.00.  

4. W piątek na godz. 19 do salki parafialnej zapraszamy na spotkanie młodzież.  

5.Zakończył się czas kolędy. Dziękujemy tym rodzinom które otworzyły drzwi przed kapłanami .Dziękujemy za ofiary na kościół za racji kolędy oraz dla ministrantów. Bóg zapłać.

6. Trzecia Kwidzyńska Drużyna Harcerek "Hoguera" zaprasza wszystkie chętne dziewczynki, które ukończyły 10 lat na rozpoczęcie swojej harcerskiej przygody! Zbiórką odbędzie się 15.02.2020r. O godz. 10.03. Spotykamy się przy fontannie obok SP4. Wszelkich informacji udziela drużynowa pod podanym nr tel. 722 071 646

7. Przyjmujemy jeszcze zgłoszenia na kolonie dla dzieci i młodzieży . Kolonie odbędą się od 29 czerwca do 9 lipca w Słonecznym Brzegu w Bułgarii. Należy dokonać wpłaty zaliczki i wypełnić kartę uczestnictwa .

8. Po Mszy św. zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny ”.