1.Dzisiejsze ofiary składane na tacę  przeznaczone są na klasztoru klauzurowe.

2.Wtorek – zwracamy się z prośbą o pomoc w usunięciu  dekoracji świątecznych z naszej świątyni. Chętnych do pomocy  zapraszamy na godz. 10.00 .

3.Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową  w tej intencji.

4.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Będzie okazji do spowiedzi od godz. 17.00 .   

5.W przyszłą niedzielę  tradycyjnie jak w każdą drugą  niedzielę miesiąca ofiary przeznaczone są na prace remontowe w  naszej świątyni.  Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Serdecznie zachęcamy maturzystów do wzięcia udziału w wyjeździe do Częstochowy na tzw. czuwanie maturzystów diecezji elbląskiej, które odbędzie się 28 lutego. Poprowadzi je o. Maciej Ziębiec – redemptorysta i duszpasterz akademicki z Torunia wraz ze studentami z duszpasterstwa akademickiego, którzy będą dzielić się swoimi świadectwami. Koszt wyjazdu 100 zł. Zapisy u ks. Pawła.

7.W przyszłą  niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.15 odbędzie się katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. 

8.Do 10 lutego przyjmujemy zgłoszenia na kolonie dla dzieci i młodzieży . Kolonie odbędą się od 29 czerwca do 9 lipca w Słonecznym Brzegu w Bułgarii.  Więcej informacji tu>>> Kolonie Bułgaria - Słonecznym Brzegu w Hotelu Kokiche ***

9.Kończy się już czas wizyty duszpasterskiej .Dziękujemy za przyjęcie nas na kolędzie za wspólną modlitwę za poczęstunek i ofiary z racji kolędy na kościół oraz dla ministrantów. Dziękujemy także za piękne świadectwa wiary . Bóg zapłać.  

Kolęda w tym tygodniu będzie przebiegała w następującym porządku :

Wtorek - od godz. 15.45 – ul. Wybickiego 3, 4,5, 6, 7, 9,    

Środa - od godz. 15.45 - Wybickiego 8 10, 11, 12, oraz te osoby i rodziny u   których z różnych przyczyn nie było kolędy. Prosimy by zgłosić w zakrystii.