1.Podczas Adwentu ,zapraszamy na Msze św. roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny , które odprawiane są  od wtorek do soboty o godz. 6.30. Dzieci zapraszamy we wtorek, czwartek i piątek także na 6.30.

2.W zakrystii   można nabyć poświęcone opłatki wigilijne . Ofiary z opłatków przeznaczone są w tym roku na przebudowę części prezbiterium w naszej świątyni.   Poświęcone opłatki będzie można nabyć tylko w kościele. Caritas rozprowadza jak co roku świece wigilijne .

3.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które potrwają trzy dni. Poprowadzi je Ks. Marek Kubecki wikariusz parafii św. Jana Ewangelisty w Kwidzynie. Polecamy rekolekcje modlitwie i życzliwości. Będziemy wdzięczni za każdy dar na stół rekolekcyjny. Plan rekolekcji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń oraz umieszczony na stronie internetowej parafii.

4. Dzisiejsza niedziela jest drugą niedzielą miesiąca ofiary które składamy  przeznaczone tradycyjnie są na prace związane z upiększaniem naszej świątyni .

5. W piątek na godz. 19 do salki parafialnej zapraszamy na spotkanie młodzież.   

6.Jak co roku Caritas organizuje pomoc dla ubogich przygotowując paczki żywnościowe na święta. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy . Dary w postaci żywności można składać do specjalnie przygotowanego kosza, przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego podczas rekolekcji.

7.Po Mszy św. można nabyć nowy numer tygodnika „Gościa Niedzielnego” i dla dzieci miesięcznik „ Anioł Stróż ”.