1.Rozpoczynamy czas Adwentu , podczas którego przygotowujemy się na ostateczne przyjście Pana oraz na święta Narodzenia Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Zapraszamy na Msze św. roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny , które odprawiane będą od wtorku  do soboty o godz. 6.30. Dzieci z lampionami zapraszamy we wtorek, czwartek i piątek także na 6.30. Dla dzieci i młodzieży szkolnej przygotowujemy po roratach słodką bułkę i kakao. 

2.W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki wigilijne . Ofiary z opłatków przeznaczone są w tym roku na zapłacenie naszego zadłużenia za przebudowę prezbiterium. Poświęcone opłatki będzie można nabyć tylko w kościele. Caritas rozprowadza jak co roku świece wigilijne .

3.Wtorek 3 –go grudnia o godz.19:00 w salce na plebanii odbędzie się  spotkanie kandydatów do bierzmowania rok pierwszy a w środę o godz. 19.00 spotkanie II roku przygotowania do bierzmowania. Obecność obowiązkowa. 

4.Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy o godz. 17.30 na modlitwę różańcową o powołania . 

5.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 . Wcześniej od godz. 17.00. okazja do spowiedzi. Na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie wspólnoty młodzieżowej. 

6.Sobota -jest pierwszą sobotą miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 6.30 . Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00. 

7.Ofiary które będziemy składać w przyszła niedzielę   przeznaczone będą na cele modernizacji naszej naszej świątyni . Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. Po Mszy św. można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny ” .