1.Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy czas adwentu ,zachęcamy do dobrego przygotowania się na pobożne przeżywanie tego świętego czasu.

2. Jutro o godz. 13.00 w naszej parafii będzie odprawiona Msza św. za Ojca Dariusza Zielińskiego naszego parafianina który zamarł 12 listopada Burkina Faso –Afryka. Należał do zgromadzenia Ojców Białych którzy prowadzą swoją prace duszpasterską w Afryce. Pogrzeb odbył się w Burkina Faso. Zapraszamy serdecznie na Mszę św.  

3.Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary z opłatków przeznaczone będą na spłacenie naszego zadłużenia które powstało z przebudowy prezbiterium w naszym kościele . Informujemy jednocześnie że nie upoważniliśmy nikogo do sprzedaży opłatków po domach w naszym imieniu.

4.Zachęcamy w te ostatnie dni listopada do modlitwy za zmarłych ,których imiona poleciliśmy w wypominkach .

5.Dziś w ostatnią niedzielę miesiąca Caritas zbiera ofiary na potrzeby biednych od przyszłej niedzieli będzie można nabyć świece Caritas na wigilię.

6.Zapraszamy do wzięcia udziału w Europejskim Spotkaniu Młodych Taize,  które w tym roku odbędzie się we Wrocławiu. Wyjazd w dniach 28.12.2019-1.01.2020 r. W spotkaniu mogą uczestniczyć osoby od 16 do 35 roku życia.  Maksymalny całkowity koszt wyjazdu wynosi 400 zł (w tym max. 160 zł autokar i ubezpieczenie i 240 zł koszty uczestnictwa na miejscu).Koszt wyjazdu może być mniejszy w zależności od liczby chętnych. Więcej informacji i zgłoszenia u ks. Łukasza Cieplińskiego (tel. 600 208 693, mail:  ).  

7.W piątek na godz. 19 do salki parafialnej zapraszamy na spotkanie młodzież 

8. Po Mszy św. można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego ” .