1. Dziś po Mszach św. będzie zbierał ofiary do puszek dla chrześcijan prześladowanych w różnych częściach świata szczególnie w Somali . Bóg zapłać.

2. Dnia 12 listopada zmarł w Burkina Faso –Afryka nasz parafianin Ojciec Dariusz Zieliński przeżył 53 lata na misjach był 24 lata. Należał do zgromadzenia Ojców Białych którzy prowadzą swoją prace duszpasterską w Afryce. Pogrzeb odbędzie się w Burkina Faso a w naszej parafii będzie odprawiona Msza św. za Ojca Dariusza 25 listopada o godz. 13.00 .Zapraszamy już dziś do wspólnej modlitwy. Polecamy O. Dariusza modlitwie.

3.Przeżywamy miesiąc listopad , zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych poleconych w wypominkach , codziennie   przed Mszą św. wieczorną .

4.We wtorek 19.11 o godz. 19:00 spotkanie kandydatów przygotowujących się do bierzmowania I rok w salce parafialnej.

5. W sobotę 23.11 o godz. 11:00 spotkanie ministrantów i lektorów. Zapraszamy do udziału nowych chętnych chłopców do Służby Liturgicznej Ołtarza. 

6.Po Mszy św. można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” .