1.Dziś przypada druga niedziela miesiąca ofiary dziś składane przeznaczamy na cele remontowo budowlane na spłacenie naszego zadłużenia . Dziękujemy za złożone ofiary . Bóg zapłać.

2.Jutro obchodzimy 101 rocznicę odzyskania niepodległości po latach zaborów. Módlmy się za naszą Ojczyznę o jej pomyślność , za wszystkich naszych Rodaków zamieszkałych na terenie Polski jak i na całym świecie. Wywieśmy także flagi narodowe.

3.Przeżywamy miesiąc listopad , zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych poleconych w wypominkach , codziennie przed Mszą św. odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia

4. W sobotę 16.11 o godz. 11:00 serdecznie zapraszamy na zbiórkę liturgicznej służby ołtarza , lektorów , ministrantów oraz nowych chętnych kandydatów do salki parafialnej.

5.Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym czuwaniu młodzieży diecezji elbląskiej które odbędzie się w nocy z piątku na sobotę (15./16 listopada, w godz. 20-24) w Prabutach. Poprowadzi ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Bractwo Małych Stópek ze Szczecina ( Tematem czuwania będzie miłość bliźniego inspirowana miłością Boga. Ks. Kancelarczyk podzieli się również doświadczeniem swojej pracy pro life. Wszyscy uczestnicy będą mogli wesprzeć jego dzieło – przywożąc ze sobą w darze podstawowe artykuły, którymi Fundacja wspiera potrzebujące matki: pieluchy i kosmetyki dla niemowląt. Koszt wyjazdu 10 zł. Zapisy u Ks. Pawła lub u Ks. Łukasza.

6. Zapraszamy do wzięcia udziału w Europejskim Spotkaniu Młodych Taize,  które w tym roku odbędzie się we Wrocławiu. Wyjazd w dniach 28.12.2019-1.01.2020 r. Więcej informacji i zgłoszenia u ks. Łukasza .

8. Z ofiar na wypominki zakupiliśmy do naszej parafii stojaki pod trumnę którą stawiamy podczas Mszy pogrzebowych.

7.Po Mszy św. można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego ”.