1.W przyszłą niedzielę druga niedziela miesiąca ofiary które składamy przeznaczone są na cele remontowo- budowlane. Za złożone ofiary składamy już dziś serdeczne Bóg zapłać.  

2.Za tydzień w niedzielę - przypada 13 października zapraszamy na ostatnie nabożeństwo fatimskie w tym roku, o godz. 20.00. Nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.

3.Dnia 8.10. we wtorek o godz. 19:00 w salce parafialnej spotkanie I roku kandydatów do bierzmowania. 

4.Przypominamy że w każdą niedzielę po Mszy św. o 10.15 odbywa się katecheza dla dzieci które przygotowują się do pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców . Obecność obowiązkowa .

5.W piątek na godz. 19.00 serdecznie zapraszamy młodzież na modlitewno-formacyjne spotkanie . 

6.Zapraszamy do udziału w Czuwaniu Młodzieży Diecezji Elbląskiej, które odbędzie się 18 października w Iławie. Poprowadzi je ks. Zbigniew Drzał ze wspólnoty "Młodzi i Miłość" z Gdańska. Wyjazd z przed kościoła Miłosierdzia Bożego ok. 18.45, powrót po północy. Koszt wyjazdy 10 zł. Zapisy u ks. Pawła lub u ks. Łukasza

7.Zapraszamy do wzięcia udziału w Europejskim Spotkaniu Młodych Taize,  które w tym roku odbędzie się we Wrocławiu. Wyjazd w dniach 28.12.2018-1.01.2019 r. W spotkaniu mogą uczestniczyć osoby od 16 do 35 roku życia. Całkowity koszt wyjazdu wynosi 400 zł (w autokar i ubezpieczenie i koszty uczestnictwa na miejscu).Więcej informacji i zgłoszenia u ks. Łukasza Cieplińskiego (tel. 600 208 693, mail: ).  

8.Dnia 23 października zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Jeśli w naszych domach mamy taki sprzęt będzie można go przewieźć w ten dzień i zostanie zabrany do utylizacji . Pieniądze uzyskane z utylizacji przeznaczone są na zakup sprzętu medycznego do szpitali na misjach. Zachęcamy do udziału w tej akcji. Bliższych informacji, gdzie i kiedy przywieźć taki sprzęt udzielimy w niedzielę przed 23 października .

9.Po Mszy św. polecamy nasza gazetę katolicką „Gość Niedzielny ”.