1. Jutro w poniedziałek   rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego . Zapraszamy nauczycieli , dzieci i młodzież na Mszę. św. o godz. 7.30. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Prosimy rodziców by dopilnowali swoje pociechy aby rozpoczęły rok szkolny w stanie łaski uświecającej w przyjaźni z Panem Bogiem.

2.Czwartek   jest to   pierwszy czwartek miesiąca .O godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową o dobre powołania kapłańskie i zakonne oraz o świętość rodzin.

3.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego .Wcześniej okazja do spowiedzi od godz. 17.00. W związku z pielgrzymką pieszą do Piaseczna odwiedziny chorych w przyszłą sobotę za tydzień 14 września .

4.Sobota- pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową . W sobotę także o godzinie 8.30 wyruszy z przed naszego kościoła tradycyjnie pielgrzymka piesza do Piaseczna . Zapisy w zakrystii lub kancelarii chodzi tu przede wszystkim o powrót autokarem (koszt 10 zł). Bliższych informacji udziela Ks. Łukasz Zachęcamy do udziału w pielgrzymce  w sobotę .

5.W przyszłą niedzielę przypada druga niedziela miesiąca ofiary składane tradycyjnie przeznaczone są na spłacenie naszego zadłużenia. Już dziś za nie serdecznie dziękujemy .

6. Kancelaria parafialna będzie czynna tak jak przed wakacjami czyli w środę i piątek.

7.Po Mszy św. można nabyć nowy numer tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny” oraz dla dzieci miesięcznik „ Anioł Stróż ”.