1.W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała zapraszamy na procesję eucharystyczną która odbędzie się  bezpośrednio po nabożeństwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa czyli przed Mszą św..

2.W piątek przypada Uroczystość Najświętszego  Serca  Pana  Jezusa . zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.W ten dzień  nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych .

3. Sobota  – przypada Uroczystość św. Piotra i Pawła największych Apostołów. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00,  i 18.00.  Ofiary złożone w ten dzień  na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4.Dnia 30 czerwca swoją posługę w naszej parafii kończy Ks. Piotr Sasuła  . Dziękujemy Ks. Piotrowi za dwa  lata  pracy duszpasterskiej życzymy dużo zdrowia oraz wielu łask Bożych na dalsze  lata kapłańskiego życia. Bóg zapłać. 

5.Podczas wakacji kancelaria parafialna czynna będzie tylko w  piątek  w godz. 8.30-9.30 oraz od 16.00 - 17.15. Rozpoczynając od tego tygodnia .

6.Dnia 30 lipca z Kwidzyna już po raz XXVII wyruszy grupa Pomezania Kwidzyn w elbląskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Tegoroczne hasło brzmi: „Ciebie Boga wysławiamy” Zachęcamy w wzięcia w niej udziału Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza Cieplińskiego. Informacje można znaleźć na plakacie. Spotkania organizacyjne odbędą się dziś  23 czerwca i 21 lipca o godz. 15.00 na plebanii w parafii Miłosierdzia Bożego w Kwidzynie.

7.Zachęcamy jak co roku do zapisania własnych intencji, które zaniesiemy do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będziemy się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje składamy do skrzynki intencji.

8. Po Mszy św. zachęcamy do nabycia tygodnik  „Gość Niedzielny ”.

9.Wszystkim którzy udają się na wakacje  i  urlopy  życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwej  drogi.

10.Podczas wakacji organizowana jest pielgrzymka rowerowa na Jasna

Górę .Bliższych informacji udziela Ks. Proboszcz parafii Bł. Michała Kozala z Ryjewa.