1.Wtorek – po Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie z rodzicami których dzieci jada na kolonię . Obecność obowiązkowa. Mamy jeszcze jedno wolne miejsce dla dzieci na kolonię  

2. We wtorek o godz. 16.50 zapraszamy dziewczynki na próbę sypania kwiatów przed Uroczystością Bożego Ciała. 

3.W środę zakończenie roku szkolnego zapraszamy dzieci, młodzież oraz nauczycieli i wychowawców na Mszę św. dziękczynną o godz. 7.30. Będzie okazja do spowiedzi by zakończyć rok szkolny z Panem Bogiem i tak też rozpocząć wakacje . 

4. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej zwaną uroczystością Bożego Ciała. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.30, 9.00 10.15 i 18.00. Po Mszy św. o 10.15 wyruszy procesja Eucharystyczna ulicami naszej parafii. Trasa procesji jak co roku ulicami Krasickiego, Mickiewicza , Krańcową oraz Słowackiego. Prosimy osoby czy też rodziny o przygotowanie ołtarzy przy poszczególnych ulicach jak w poprzednim roku . Udział w procesji oraz udekorowanie naszych domów jest wyrazem wiary że w Hostii jest obecny Jezus Chrystus i że my w to głęboko wierzymy. Prosimy by osoby które niosą baldachim , chorągwie i inne rzeczy potrzebne do procesji przygotowały je wcześniej czyli o godz. 10.00 przed Mszą św. Zwracamy też uwagę podczas procesji by być ostrożnym i najlepiej poruszać się jedną stroną ulicy.  

5.Dnia 30 lipca z Kwidzyna już po raz XXVII wyruszy grupa Pomezania Kwidzyn w elbląskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Tegoroczne hasło brzmi: „Ciebie Boga wysławiamy” Zachęcamy w wzięcia w niej udziału Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza Cieplińskiego. Informacje można znaleźć na plakacie. Spotkania organizacyjne odbędą się w przyszłą niedzielę 23 czerwca i 21 lipca o godz. 15.00 na plebanii parafii Miłosierdzia Bożego w Kwidzynie

6.Zachęcamy jak co roku do zapisania własnych intencji, które zaniesiemy do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będziemy się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje składamy do skrzynki intencji.

7. Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „ Gość Niedzielny ”.