1.Jutro przypada drugi dzien. Zielonych Świąt Uroczystość Matki Bożej Matki Kościoła zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 . 

 

 

2.W czwartek przed Uroczystością Bożego Ciała Ojciec św. Benedykt XVI ustanowił święto Chrystusa Najwyższego Kapłan, zachęcając do modlitwy w intencji powołań oraz o świętość biskupów i kapłanów. W najbliższy czwartek podczas nabożeństwa do Serca Pana Jezusa oraz wieczornej Mszy św. będziemy modlić się w tych intencjach. 

 

 

3.W sobotę dnia 15 czerwca w naszej parafii odbędzie się Diecezjalne spotkanie Kół Różańcowych. Przyjadą Czciciele Matki Bożej Różańcowej z całej Diecezji. Prosi o pomoc w przygotowaniu tego spotkania . Panie prosimy o upieczenie ciasta a mężczyzn będziemy prosić o przygotowanie ławek na dworze. Spotkanie organizacyjne by wszystko przygotować w piątek po Mszy św. o godz. 18.30 serdecznie zapraszamy.

 

 

4.Dziś jak w każdą drugą niedzielę miesiąca ofiary składane przeznaczmy są na cele remontowo – budowlane (spłatę naszego zadłużenia za wykonane w tym roku prezbiterium ). 

 

 

5.Jak co roku organizujemy kolonie dla dzieci . Prosimy osoby które zgłosiły udział dzieci a nie zapłaciły i nie złożyły karty uczestnictwa by tego dokonać do środy bo nie możemy zgłosić zgodnie z prawem naszej kolonii w Kuratorium Oświaty. 

 

 

6.W czwartek 13 zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.00.

 

 

7.W środę 12 czerwca o godz.19:00 w salce na plebanii odbędzie się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie kandydatów do bierzmowania rok 1 - Obecność dla wszystkich kandydatów jest obowiązkowa. 

 

 

8.Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „ Gość Niedzielny „oraz dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego ”.