1.Dziś Niedziela Biblijna! Jeśli to możliwe - w naszych domach i rodzinach przed posiłkiem - odczytajmy fragment Pisma świętego i ucałujmy księgę Biblii na znak szacunku i miłości.

2.Przyszła   niedziela jest drugą niedzielą miesiąca , tradycyjnie składane ofiary przeznaczone są na modernizację naszej świątyni. Spłacamy nasze zadłużenie za wykonaną pracę w tym roku. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.Zapraszamy do wzięcia udziału w SPOTKANIU MŁODYCH na POLACH LEDNICKICH 1 czerwca 2019 r.  Podczas 23 spotkania  przewodzić nam będzie hasło "Wiesz, że cię kocham". Bliższe informacje można uzyskać u ks. Łukasza Cieplińskiego a także na stronie internetowej  www.lednica2000.pl 
Koszt wyjazdu wynosi 70 zł. Zgłoszenia w zakrystii, w kancelarii parafialnej i u ks. Łukasza . 

4.W najbliższy piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne. 

5.Rocznica Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 26 maja na Mszy Świętej o godz. 10.15

6.Podczas wakacji organizujemy tradycyjnie kolonie dla dzieci . W tym roku w Bęsi na Mazurach koło Świętej Lipki . Kolonie odbywać się będą w dniach od 5 lipca do 13 lipca tylko jeden turnus. Ilość miejsc ograniczona .Koszt kolonii to 860 zł. od dziecka. Podczas kolonii wyjazd także do Wilna na Litwie. Bliższych informacji udziela Ks. Proboszcz , Ks. Łukasz oraz p. Beta Kupś. Przyjmujemy już zgłoszenia z zaliczką .

7. Zachęcamy do nabycia tygodnika   katolickiego „ Gość   Niedzielny ” w nim duży artykuł poświęcony przebudowie naszej świątyni.