1.Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia w naszej parafii doroczny odpust , zapraszamy na Mszę św. odpustową o godz. 18.00.

2.Dziśobchodzimy święto patronalne „ Caritas ” Polecamy wszystkich wolontariuszy Caritas , naszej modlitwie .Tradycyjnie po Mszach św. zbierane ofiary do puszek na dzieła miłosierdzia .Skarbonki które otrzymaliśmy w Wielkim Poście możemy składać w zakrystii.

3.Od środy rozpoczynamy miesiąc maj podczas którego będziemy modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej .Serdecznie zapraszamy na   nabożeństwa majowe o godz. 17.30 .

3.Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne .O godz. 17.30 podczas nabożeństwa majowego będziemy się modlić w tej intencji .

5.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi. Obchodzimy także Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski i kolejną  rocznicę  powstania Konstytucji 3 –go maja. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 , 10.00 i 18.00 .

6.W sobotę -  pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby   odmawiające różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową.

7.Ks.Łukasz i Ks. Piotr będą odwiedzali chorych w sobotę od godz. 9.30.

8.Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny ”.

9.Z racji dni wolnych od pracy kancelaria parafialna w środę i piątek będzie nieczynna

10.Parafia św. Wojciecha  organizuje pielgrzymkę w dniach 1-4 lipca. Trasa pielgrzymki to: Licheń - Częstochowa -Kraków - Kalwaria Zebrzydowska -Zakopane - Wadowice. Koszt to 440zł. (Zgłoszenia do ks. Proboszcza parafii św. Wojciecha).

11.W sobotę 04 maja o godz.19:00 odbędzie się Msza święta w intencji tegorocznych maturzystów