1.Jutro w poniedziałek wielkanocny - Msze św. jak w niedzielę. Ofiary  złożone przeznaczone są  na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

2.Codzienie do soboty o godz. 15.00 odprawiana jest Nowenna do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszamy . Jest  to duchowe przygotowanie do odpustu parafialnego .

3.W przyszłą niedzielę obchodzimy odpust parafialny. Zapraszamy na Mszę św. odpustową  o  godz. 18.00.Prosimy także o przyniesienie skarbonek, które rozdawaliśmy w Wielkim Poście.

4.Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości Triduum Paschalnego oraz Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy  służbie  liturgicznej ołtarza ministrantom, lektorem, służbie liturgicznej dorosłych, Kacprowi ,młodzieży i ministrantom i lektorom za przygotowanie deklaracji i posprzątanie kościoła  przed Uroczystością Triduum Paschalnego , p.Ryszardowi Lamparskiemu, Franciszkowi Gardian. p. Organiście. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego oraz za dary dla biednych. Dziękujemy p. Tadeuszowi Sampowi który wraz z  Caritas naszej parafii  dostarczył te dary do osób potrzebujących. Dziękuję także na koniec Kapłanom naszej parafii za wysiłek posługi podczas tego Wielkiego Postu oraz Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy za wszelkie życzenie które otrzymaliśmy w różny sposób.

5.Z okazji Święta Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Naszym Parafianom oraz przybyłym  Gościom darów Ducha Świętego które płyną z tajemnicy Wielkiej Nocy  , radości,  pokoju , miłości i ciągłego trwania w przy Panu Bogu by odnajdywać  sens życia każdego dnia.

6.Po Mszy św. możną nabyć tygodnik katolicki "Gość Niedzielny ".