1.Dziś w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je Ojciec Sylwester Pactwa wraz z klerykami Seminarium Duchownego Ojców Redemptorystów. Serdecznie witamy w naszej parafii i życzymy wielu łask. Program rekolekcji wywieszony jest w gablocie przed kościołem oraz umieszczony na stronie internetowej parafii. Zachęcamy wszystkich do udziału i polecamy rekolekcje waszej modlitwie i życzliwości .Dzieci i młodzież nie idą do szkół dlatego na rekolekcje przychodzą ze swoich domów . Zgodnie z ustawą są to dni przeznaczone na rekolekcje nie są to dni wolne od nauki.

2. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Męki Pańskiej zwaną niedzielą Palmową. Przynosimy do świątyni palmy na znak uroczystego wjazdu Zbawiciela do Jerozolimy. Uroczysta Msza św. z procesją z palmami o godz.12.00.

3. Jak zapowiadaliśmy wcześniej w przyszłą niedzielę po Mszach św.   ministranci oraz służba liturgiczna dorosłych będą zbierać ofiary do puszek na kwiaty i dekoracje do grobu Pańskiego. Jak w ubiegłym roku nasi ministranci rozprowadzać będą przygotowane przez siebie palmy. Ofiary z palm będą przeznaczone na potrzeby służby liturgicznej. Serdeczne Bóg zapłać. 

4.W przyszły piątek zapraszamy na Parafialną Drogę Krzyżową przygotowaną przez młodzież naszej parafii. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 18.45.

5.Jak co roku możemy podzielić się paczką żywnościową dla biedniejszych od nas. Przygotowane paczki składamy przy ołtarzu miłosierdzia.

6.W najbliższy czwartek młodzież z drugiego roku przygotowania do sakramentu bierzmowania przyjmie sakrament bierzmowania na Mszy św. O godz. 18.00.

7.Zakończylismy prace pierwszej części przebudowy prezbiterium . Dalsza część po spłaceniu całości tej części .Bardzo dziękuję wszystkim którzy wykonywali te prace zaprzyjaźnionym firmom , parafianom przy wykonywaniu nagłośnienia modernizacji elektryczności , dziękuję parafianom którzy przyszli posprzątać kościół było wiele osób. Dziękuję za składane ofiary . Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca ofiary które będziemy składać tradycyjnie przeznaczone będą na prace modernizacyjne . Mam nadzieję że do końca roku spłacimy nasze zadłużenie .

8.W środę kancelaria będzie nieczynna z powodu odbywających się rekolekcji .

9. Ks. Łukasz i Ks. Piotr odwiedzą swoich chorych w najbliższą sobotę od godz. 9.30.

10. Dziś po Mszach św. całym naszym mieście przy kościołach zbierane są dobrowolne ofiary na utrzymanie naszego Hospicjum . Zachęcamy by pospieszyć z pomocą .

11.Tradycyjnie jak w każdą niedzielę zachęcamy do nabycia katolickiego tygodnika „Gość Niedzielny ” .