1.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego do skorzystania ze spowiedzi od godz. 17.00. 

2. Spotkanie wspólnoty młodzieżowej w piątek o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy także nowych młodych ludzi. Na spotkaniach wspólnie poszukujemy odpowiedzi na dręczące nas pytania lub po prostu rozmawiamy o naszej wierze, a tym samym poznajemy ją, staramy się zrozumieć i pogłębiać. Jest również czas na dobrą zabawę lub ciekawy film.

3.Serdecznie zapraszamy w sobotę na godzinę 20.00 na Apel Jasnogórski przygotowany przez pielgrzymów pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.   

4.W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową. Kapłani odwiedzą chorych od godz. 9.00. 

5.W środę 27 lutego o godz.19:00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania rok pierwszy , a w czwartek 28 lutego także o godz. 19:00 rok drugi - Obecność obowiązkowa. 

6.Dziś tradycyjnie jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca „Caritas ” naszej parafii po Mszach św. zbiera ofiary do puszek dla biedniejszych od nas. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7.Zachęcamy do nabycia katolickiego tygodnika „Gość Niedzielny ”.