Ogłoszenia parafialne

1.Dziś w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Nie będzie rekolekcji jak co roku ale są one w formie online .Nie przechodzimy do świątyni. Przekaz na żywo z Mszy św. w poniedziałek wtorek o godz. 18.00. Młodzież może odsłuchać swoją naukę w poniedziałek a dzieci we wtorek . Link do odsłuchania znajdzie się na stronie internetowej naszej parafii. Zachęcamy do takiego udziału. Podczas rekolekcji będą odprawiane Msze św. o 7.00, 10.00 i 18.00. Zapraszamy na te Msze św. osoby które zamawiały intencję mszalną. Zgodne z zarządzeniem rządu we Mszy św. może uczestniczyć 5 wiernych oprócz asysty przy ołtarzu.

2. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Męki Pańskiej zwaną niedzielą Palmową. Nie będzie procesji z palmami . Nadal zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. przez środki przekazu. We Mszach św. może uczestniczyć 5 osób.

3.W związku z zagrożeniem epidemicznym kancelaria będzie czynna tylko na telefon  

4.Czwartek jest pierwszym czwartkiem miesiąca polecamy modlitwę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych .

5.W czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament .

Można będzie skorzystać ze spowiedzi zachowując ilość osób czyli 5 w jednym czasie . Po spowiedzi będziemy udzielać Komunii św. . W imię miłości do naszych braci i sióstr którzy przystąpią po nas do Komunii św. aby ich nie zarazić przyjmujemy Komunię św. na rękę.

6. Sobota jest to pierwsza sobota miesiąca prosimy czcicieli Matko Bożej Różańcowej oraz Niepokalanego Serca Maryi prosimy by pomodlili się w swoich domach . Msza św. będzie odprawiona w ich intencji o 7.00 rano.

7.Ze względu na stan epidemiologiczny Ks. Łukasz i Ks. Paweł nie będą odwiedzać swoich chorych w najbliższą sobotę .

8. Dziękujemy tym osobom które pomimo że nie uczestniczyły fizycznie we Mszy św.

w niedzielę składają ofiary na utrzymanie parafii a także dla nas kapłanów. Dziękujemy za te wpłacone na konto parafii czy do skrzynki umieszczonej w kościele . Bóg zapłać.

9.Jak w minioną niedzielę także dziś po uczestniczeniu we Mszy św. przez środki masowego przekazu można przyjąć komunię św. w kościele w godz. 11.45 , 17.00 , 17.15. 17.30, 17.45. .Należy zachować rygor sanitarny czyli najwięcej 5 osób jednocześnie .