Ogłoszenia parafialne

1.Dzisiejsza niedziela jest drugą niedzielę miesiąca ofiary składane przeznaczmy na cele remontowo- budowlane. Prosimy o modlitwę w tej   intencji. Serdecznie dziękujemy za ofiary.

2.Zapraszamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 30 lipca - 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Ciebie Boga wysławiamy”. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza Cieplińskiego. Informacje można znaleźć na plakacie. Spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę 21 lipca o godz. 15.00.

3.Zachęcamy także do zapisania własnych intencji, które zaniesiemy do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będziemy się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje składamy do skrzynki intencji.

4.Tak jak w ubiegłym roku prosimy o przyjęcie pielgrzymów na nocleg z 29 na 30 lipca. Osoby, które w ten sposób chcą wesprzeć dzieło pielgrzymki prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. W imieniu pielgrzymów bardzo prosimy o modlitwę i wsparcie tej inicjatywy dzisiaj dziękujemy wszystkim   ofiarodawcom.

5. Wczoraj zakończyły się kolonie dla dzieci organizowane przez nasza parafię.Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji , sponsorom i Urzędowi Miasta .

6. Po Mszy św. można nabyć tygodnik „ Gość Niedzielny ”.